O nas

Międzynarodowe Biuro Odszkodowań (MBO) to firma, która powstała w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie działań wysokiej jakości w branży odszkodowań.

Każdy z nas korzystał w przeszłości z różnych usług i jakość tej obsługi tylko czasami budziła nasz zachwyt.

Jesteśmy stworzeni by służyć Państwu w sposób, który przekracza Państwa oczekiwania a naszą największą reklamą jest udzielana przez Państwa rekomendacja!

Dla nas najważniejszy jest człowiek! Robimy wszystko, bez względu na rodzaj zdarzenia by każda poszkodowana osoba odzyskała najwyższe należne jej zadośćuczynienie, odszkodowanie czy rentę!

Wartościami które wyznajemy i którymi żyjemy są Sprawiedliwość, Profesjonalizm, Szybkość i Skuteczność.

Wyznajemy zasadę, że każda przyjęta przez nas sprawa jest wygrana!

Z większością spraw idziemy do sądu!

Pracując dla naszych Klientów otaczamy się najlepszymi, najbardziej doświadczonymi w dziedzinie odszkodowań prawnikami – praktykami, którzy uczynili ze swojej pracy misję a swoją odwagą i dynamicznym podejściem do sprawy i przeciwnika (najczęściej jest nim Ubezpieczyciel) wywalczają dla Państwa maksymalne, dość często rekordowe sumy (m. in. 34 tys. zł dożywotnia comiesięczna renta czy 6 mln zł wygrana w sądzie dla innego Klienta).

Nasi Agenci to ludzie w służbie naszych Klientów, empatyczni, profesjonalni i oddani sprawie, których kluczowym zadaniem jest zadbanie o jak największy komfort Państwa, wzięcie na siebie (firmę) całej biurokracji i pilotowanie sprawy aż do pomyślnego jej zakończenia.

Już od początku współpracy mają Państwo bezpośredni kontakt do Agenta i Prawnika prowadzącego Państwa sprawę!

Z nami zawsze wygrywasz!